Fotografování plazů, obojživelníků a bezobratlých

Co vám nabízím?

Vytvoření profesionálních fotografií vašeho mazlíčka, terária, paludária, kompletních chovů, nebo vás samotných s vašim oblíbencem. Fotografie budou upravené, v nejvyšší možné kvalitě a přizpůsobené vašim představám. Fotografie by neměly zůstávat jen v elektronické podobě. Vždy jim to nejvíce sluší v tištěné formě a nejlépe ve větším rozměru pověšené na zdi. Proto vám také nabízím možnost různého tisku. Více informací o fotoobrazech naleznete ZDE. V případě, že nemáte možnost přijet zamnou, tak po domluvě mohu dojet já k vám. U fotografování kompletních chovů, terárií a paludárií je to samozřejmostí.

Exteriér

Fotografování venku má neuvěřitelné možnosti. Můžeme využívat krásného přirozeného ranního nebo večerního světla a po pečlivém výběru místa i autentického prostředí. Na místě focení se domluvíme a nebo to nechte komplet na mně. U focení jste vždy přítomni a se zvířaty provádíte manipulaci jen vy. Focení je možné jen v teplých měsících roku. Jak mohou vypadat fotografie volně žijících obojživelníků a plazů se můžete podívat v mé galerii svět plazů a obojživelníků a nebo v galerii Chorvatsko.

Délka focení: cca 1 hodina (1-2 zvířata)
Počet fotografií: 8-12 snímků v plném rozlišení
Cena: 2000 Kč (+1200 Kč za každou další hodinu, +6 Kč/km)


Interiér

Je mi jasné, že s některými druhy hlavně plazů je focení venku velmi složité a nebo by jste s vašimi svěřenci do venkovního prostředí jít nechtěli a proto je tady možnost se domluvit na focení v teráriích. Důležité je, aby k tomu ubikace byla trochu vhodná a líbivá. Ne vždy se takto dá vytvořit fotografie celého zvířete, ale na pěkný portrét je to ideální. Zvíře je ve svém prostředí, na které je zvyklé a je tak více klidné.

Další z možností je  fotografování v ateliéru. Tato varianta je v hodná k vytvoření portrétů a nebo celých zvířat na čistě bílém, nebo černém podkladu. Ideální ve formě fotoobrazů jako doplněk interiérů.

Délka focení: cca 1 hodina (1-2 zvířata)
Počet fotografií: 8-12 snímků v plném rozlišení
Cena: 1800 Kč (+1200 Kč za každou další hodinu, +6 Kč/km)
Ateliérové focení u vás doma je za příplatek 500Kč. V případě, že dorazíte ke mně do ateliéru, tento poplatek neplatíte.
Pozor je nutné zajistit pro focení dostatečný prostor. 


Cena za nafocení kompletního chovu například pro webovou prezentaci, nebo jako reklamu bude stanovena po upřesnění počtu zvířat z důvodu časové náročnosti.

V případě, že budete chtít zajistit tisk fotografií, dostanete 10% slevu na velkoformátový fotoobraz. Ceny a rozměry naleznete v prodeji fotoobrazů.


Baví vás kromě teraristiky i focení zvířat ale nejste s výsledky spokojeni? Líbí se vám moje fotografie? Potřebujete poradit a chcete se posunout dál? Tak mě kontaktujte a můžeme se domluvit na individuálním kurzu, nebo se přihlaste na vypsaný kurz focení obojživelníků a plazů.

Líbí se vám některá z mých fotografií a máte zájem udělat fotoobraz pro sebe nebo jako dárek pro své blízké. Vyberte si a dejte mi vědět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *