Fotoexpedice Rakouské Alpy

Naše cesta bude mířit do rakouského národního parku Vysoké Taury a bude zaměřena hlavně na focení svišťů a kozorožců. Samozřejmě to ale nejsou jediná zvířata, která na místě žijí, takže je více než pravděpodobné, že se nám naskytnou další motivy (kavčata, orchideje). Pokud nám bude přát počasí, určitě se nevyhneme i nočnímu focení. Fotit budeme jezdit každý den do nadmořské výšky cca 2400m. n. m.

Na cestu budeme vyrážet auty z Brna a to ve čtvrtek 12. července v ranních hodinách. Ubytování máme zařízeno v nádherné chatě s velkou společenskou místností, kde můžeme upravovat fotky a schovávat se před případným nepříznivým počasím. Stravovat se budeme přímo v místě ubytování. Návrat je naplánován na neděli 15. července opět do Brna. Podrobný itinerář zašleme s dostatečným předstihem všem přihlášeným.

Samozřejmě Vám celý pobyt budeme plně k dispozici nejen jako řidiči, ale taky jako fotografové, kteří Vám rádi pomůžou a poradí, ať už půjde o fototechniku, výběr správného pozadí snímku nebo třeba následnou úpravu fotografií.

 

Cena: 10900,- Kč

Cena zahrnuje: Dopravu z Brna a zpět, ubytování (3 nocí), jídlo a pití, vjezd do NP, dva lektoři – po celou dobu fotografování budeme pro účastníky k dispozici s případnou radou a pomocí

Cena nezahrnuje: pojištění – možné zajistit

Počet účastníků: 6 (obsazeno)

Termín 12.-15.7.2018

Potřebujete více informací a nebo se chcete výletu účastnit? Tak pište přímo zde a nebo na: nagl.ondra@seznam.cz

Fotografie z předešlých expedic naleznete zde.

IMG_3025 (2)

LEKTOŘI

Řidiči, kuchaři, hledači, radiči, Ondrové…

ONDŘEJ NÁGLon

Už jako malý kluk jsem měl rád přírodu a na škole jsem se věnoval entomologii a teraristice. Tyto koníčky jsem ale musel z časových důvodů odložit. K přírodě jsem si opět našel cestu v roce 2006 a to přes hledáček fotoaparátu, s kterým jsem se krom oblíbené jižní Moravy podíval do rakouských Alp, k řeckému jezeru Kerkini, do úžasných NP Polska a Chorvatska a v roce 2013 jsem si užil nezapomenutelnou cestu na tropický ostrov Borneo.

ONDŘEJ UHLÍŘou

Fotografování se věnuji od roku 2008, hlavně tedy focení psů. K přírodě jsem měl vždy blízko a nejvíce jsem se jí přiblížil v roce 2013, kdy jsem absolvoval fotovýpravu na tropický ostrov Borneo, kam jsem se pak ještě jednou vrátil. Stihl jsem si zajet zafotit třeba do Thajska v období hnízdění, do Polska na zubry nebo do Chorvatska na hady. Od roku 2012 pořádám fotografické kurzy zaměřené na focení psů a práci s programem Adobe Lightroom. Těchto kurzů se zúčastnilo již více než 500 fotografů.

Reakce

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>