Fotoexpedice Chorvatsko

Naše cesta bude mířit do chorvatského městečka Starigrad a bude zaměřena hlavně na focení hadů a ještěrek. Samozřejmě to ale nejsou jediná zvířata, která tam žijí, takže je více než pravděpodobné, že potkáme želvy, nějaké ptactvo (minule jsme viděli dudka chocholatého i vlhy) a tak dále. Během týdne navštívíme NP Krka a NP Paklenica s cílem opět zkusit vyfotit nějaké plazy, nebo třeba krajinky, či orchideje. Pokud nám bude přát počasí, určitě se nevyhneme i nočnímu focení.

Na cestu budeme vyrážet auty z Brna a to v neděli 13. května v nočních hodinách. Ubytování máme zařízeno v nádherné chatě s velkou společenskou místností, kde můžeme upravovat fotky a schovávat se před případným nepříznivým počasím. Stravovat se budeme přímo v místě ubytování. Návrat je naplánován na neděli 20. května opět do Brna. Podrobný itinerář zašleme s dostatečným předstihem všem přihlášeným.

Samozřejmě Vám celý týden budeme plně k dispozici nejen jako řidiči, ale taky jako fotografové, kteří Vám rádi pomůžou a poradí, ať už půjde o fototechniku, výběr správného pozadí snímku nebo třeba následnou úpravu fotografií.

 

Cena: 18500,- Kč

Cena zahrnuje: Dopravu z Brna a zpět, ubytování (6 nocí), jídlo a pití, vstupy do NP, dva lektoři – po celou dobu fotografování budeme pro účastníky k dispozici s případnou radou a pomocí

Cena nezahrnuje: pojištění – možné zajistit

Počet účastníků: 6 (volná 2)

Termín 13.-20.5.2018

Potřebujete více informací a nebo se chcete výletu účastnit? Tak pište přímo zde a nebo na: nagl.ondra@seznam.cz

Fotografie z chorvatských expedic 2016 a 2017 naleznete zde.

IMG_3238

LEKTOŘI

Řidiči, kuchaři, hledači, radiči, Ondrové…

ONDŘEJ NÁGLon

Už jako malý kluk jsem měl rád přírodu a na škole jsem se věnoval entomologii a teraristice. Tyto koníčky jsem ale musel z časových důvodů odložit. K přírodě jsem si opět našel cestu v roce 2006 a to přes hledáček fotoaparátu, s kterým jsem se krom oblíbené jižní Moravy podíval do rakouských Alp, k řeckému jezeru Kerkini, do úžasných NP Polska a Chorvatska a v roce 2013 jsem si užil nezapomenutelnou cestu na tropický ostrov Borneo.

ONDŘEJ UHLÍŘou

Fotografování se věnuji od roku 2008, hlavně tedy focení psů. K přírodě jsem měl vždy blízko a nejvíce jsem se jí přiblížil v roce 2013, kdy jsem absolvoval fotovýpravu na tropický ostrov Borneo, kam jsem se pak ještě jednou vrátil. Stihl jsem si zajet zafotit třeba do Thajska v období hnízdění, do Polska na zubry nebo do Chorvatska na hady. Od roku 2012 pořádám fotografické kurzy zaměřené na focení psů a práci s programem Adobe Lightroom. Těchto kurzů se zúčastnilo již více než 500 fotografů.

 

Z minulé cesty

Můžete si prohlédnout krátké video z cesty do Chorvatska v roce 2017, která sice vedla o kousek jinam, než ta nyní plánovaná, ale tak nějak pro představu určitě pomůže :-)

Reakce

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>