Autor

Vítám všechny, kteří zavítali na mé stránky věnované fotografování. Jsou určeny všem, kteří mají zájem o přírodu, fotografování a vše s tímto spojené. Najdete zde různé články, zajímavosti, pozvánky na případné akce a třeba nějakou tu radu, motivaci a inspiraci. Buďte všichni vítáni.

autor

Už od malička jsem měl rád přírodu a vše co s ní úzce souviselo. Na základní škole jsem se také účastnil biologických olympiád a začal se věnovat entomologii, takže jakákoliv procházka, výlet či dovolená se neobešla bez entomologických potřeb. Po nástupu na střední školu a příchodu puberty ubylo toulání po lesích a loukách. To mi ale časem začalo dost chybět a tak se příroda přemístila do mého dětského pokoje v podobě několika terárií. Ty byly nejčastěji obsazeny nejrůznějšími druhy sklípkanů, kteří se mi po dobu střední školy stali velkou chovatelskou vášní. Po ukončení střední školy přišli ale úplně jiné starosti, které zná asi každý. Práce, bydlení, rodina a tak i tento koníček musel jít stranou. Ale ani tyto starosti-radosti mi nevzaly lásku k přírodě a tak se ji nyní snažím zachytit alespoň pomocí fotoaparátu.

pakobylkaDSC_7168IMG_3573

Autor Ondřej Nágl, *1983

kontakt: nagl.ondra@seznam.cz

1 Reakce

  1. Ondro gratuluji k fotce na titulní stránce únorového čísla časopisu „Naše příroda“. Co jinak? Dlouho jsem o tobě neslyšel :-) fotíš? cestuješ?

    Jirka V.

Reakce

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>